Praha
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Alois Jurík
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2012
Koučovaná utkání
Extraliga
5.6. 17:00
AA191
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
27.5. 19:00
AA188
Přerov - Jičín
28 : 28
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 15:00
AA181
Přerov - Brno
37 : 23
8.5. 16:00
AA180
Přerov - Třeboň
27 : 23
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
17.4. 16:00
AA171
Přerov - Kopřivnice
34 : 27
13.4. 19:00
AA173
Jičín - Přerov
28 : 15
9.4. 17:00
AA166
Brno - Přerov
32 : 31
2.4. 17:00
AA165
Třeboň - Přerov
25 : 22
25.3. 18:00
AA127
Přerov - Dukla
28 : 41
18.3. 19:00
AA121
Jičín - Přerov
37 : 24
6.3. 11:00
AA115
Přerov - Brno
32 : 28
26.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
12.2. 17:00
AA097
Lovosice - Přerov
36 : 27
6.2. 19:00
AA091
Přerov - Třeboň
34 : 30
1.liga mužů
5.12. 10:30
AB055
Kostelec n.H. - Bystřice p.H.
33 : 35
27.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Kostelec n.H.
31 : 28
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
7.11. 11:00
AB031
Kostelec n.H. - Chodov
28 : 20
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
17.10. 10:30
AB019
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
10.10. 13:00
AB013
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
3.10. 10:30
AB007
Kostelec n.H. - Ostrava
29 : 26
25.9. 17:00
AB001
Litovel - Kostelec n.H.
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
9.10. 16:00
AM013
STM Olomouc - Kostelec n.H.
34 : 18
Český pohár mužů
18.9. 15:30
AN043
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "B" - Slavia B
31 : 16
video
online
Sorry HáK - Praha 4 "C"
21 : 23
video
online
Všenory - Sparta
23 : 23
video
online
Čambavamba - S.Vršovice B
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
0
1
526 : 348
30
2
Slavia B
16
15
0
1
460 : 321
30
3
Čambavamba
16
10
0
6
410 : 379
20
4
Všenory
16
7
2
7
398 : 384
16
5
Sparta
16
6
1
9
381 : 397
13
6
L.Vršovice B
16
6
0
10
359 : 414
12
7
Praha 4 "C"
16
5
0
11
327 : 417
10
8
S.Vršovice B
16
3
1
12
352 : 464
7
9
Sorry HáK
16
3
0
13
379 : 468
6
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
117
David Březina
HK Slavia Praha B
115
Roman Shon
SK Praha 4 C
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
20
Marcel Schovánek
Sorry HáK
18
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Aulický
HC Čambavamba Praha
22
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
20
Petr Vašíček
HK Slavia Praha B
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.