Praha
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tomáš Bárta
Mateřský klub
Sokol Hrabůvka
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
11.9.2011
Koučovaná utkání
1.liga žen
15.5. 15:30
AR131
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
8.5. 13:15
AR122
Poruba B - Liberec
26 : 27
1.5. 15:00
AR120
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
16.4. 10:00
AR109
Poruba B - Zlín j.
24 : 32
10.4. 13:15
AR108
Poruba B - HC Plzeň
24 : 19
3.4. 14:30
AR098
Olomouc j. - Poruba B
32 : 28
20.3. 13:15
AR095
Poruba B - Astra
32 : 32
12.3. 13:00
AR087
H.Brod - Poruba B
35 : 32
6.3. 13:15
AR082
Poruba B - Č.Budějovice
40 : 28
26.2. 16:30
AR076
Otrokovice - Poruba B
30 : 27
20.2. 13:30
AR069
Poruba B - SVŠ Plzeň A
26 : 22
12.2. 11:45
AR065
Poruba B - Kobylisy
23 : 27
20.11. 14:00
AR056
Liberec - Poruba B
34 : 30
14.11. 12:00
AR054
Poruba B - Slavia j.
24 : 24
6.11. 16:00
AR043
Zlín j. - Poruba B
40 : 19
31.10. 13:30
AR042
HC Plzeň - Poruba B
26 : 24
24.10. 13:30
AR032
Poruba B - Olomouc j.
32 : 27
17.10. 11:15
AR029
Astra - Poruba B
22 : 25
9.10. 13:00
AR021
Poruba B - H.Brod
30 : 31
3.10. 17:00
AR016
Č.Budějovice - Poruba B
28 : 22
19.9. 15:30
AR010
Poruba B - Otrokovice
29 : 25
11.9. 15:00
AR003
SVŠ Plzeň A - Poruba B
31 : 21
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 11:00
AX130
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
10.4. 15:00
AX108
Poruba - Zábřeh
29 : 22
2.4. 11:00
AX097
Zábřeh - Zlín
22 : 29
27.3. 11:00
AX075
V. Meziříčí - Zábřeh
22 : 25
19.3. 15:00
AX096
Zábřeh - Olomouc
18 : 35
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
13.3. 10:30
AX070
Zábřeh - Otrokovice
18 : 27
5.3. 11:00
AX083
Zábřeh - Karviná
26 : 26
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "B" - Slavia B
31 : 16
video
online
Sorry HáK - Praha 4 "C"
21 : 23
video
online
Všenory - Sparta
23 : 23
video
online
Čambavamba - S.Vršovice B
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
0
1
526 : 348
30
2
Slavia B
16
15
0
1
460 : 321
30
3
Čambavamba
16
10
0
6
410 : 379
20
4
Všenory
16
7
2
7
398 : 384
16
5
Sparta
16
6
1
9
381 : 397
13
6
L.Vršovice B
16
6
0
10
359 : 414
12
7
Praha 4 "C"
16
5
0
11
327 : 417
10
8
S.Vršovice B
16
3
1
12
352 : 464
7
9
Sorry HáK
16
3
0
13
379 : 468
6
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
117
David Březina
HK Slavia Praha B
115
Roman Shon
SK Praha 4 C
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
20
Marcel Schovánek
Sorry HáK
18
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Aulický
HC Čambavamba Praha
22
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
20
Petr Vašíček
HK Slavia Praha B
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.