Praha
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jaroslav März
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
19.6. 19:30
BA090
Čambavamba - S.Vršovice B
24 : 21
24.10. 20:00
BA045
S.Vršovice B - Čambavamba
17 : 29
Přebor Prahy žen
19.6. 16:00
BB090
Háje - Mělník
24 : 17
22.5. 16:00
BB068
Háje - Praha 4
35 : 4
22.10. 19:45
BB039
Kobylisy II C - Střešovice
16 : 19
ZČ liga muži
5.6. 18:00
A90
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
28.5. 15:00
A88
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
21.5. 14:45
A77
Šťáhlavy - Plzenec "B"
24 : 6
10.4. 17:00
A51
Košutka B - TJ Loko Plzeň
17 : 23
31.10. 15:00
A45
Rokycany "B" - VŠ Plzeň "B"
13 : 21
3.10. 17:00
A24
Košutka B - Rokycany "B"
20 : 24
2.10. 15:00
A21
Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
14 : 22
12.9. 18:15
A06
TJ Loko Plzeň - Košutka B
22 : 16
ZČ liga starší žáci
1.6. 16:30
D60
VŠ Plzeň - Talent B
25 : 11
26.4. 17:00
D41
VŠ Plzeň - HK Rokycany
33 : 15
14.10. 16:30
D016
Košutka - VŠ Plzeň
22 : 18
ZČ liga starší žákyně
31.5. 16:30
E44
HC Plzeň - VŠ Plzeň
13 : 31
26.5. 17:00
FE055
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
26 : 8
12.5. 17:00
E46
VŠ Plzeň - DHC Plzeň B
30 : 6
ZČ liga mladší žáci
21.5. 13:30
M56
Šťáhlavy - Talent A
13 : 29
6.5. 16:30
M47
Talent A - Talent C
34 : 11
22.9. 17:00
F06
Košutka - VŠ Plzeň
12 : 16
ZČ liga mladší žákyně
9.10. 13:50
W19
DHC Plzeň B - VŠ Plzeň
5 : 11
9.10. 12:30
W17
DHC Plzeň A - VŠ Plzeň
10 : 16
9.10. 11:10
W15
VŠ Plzeň - HC Plzeň
10 : 4
9.10. 09:50
W13
DHC Plzeň B - HC Plzeň
11 : 0
9.10. 09:10
W12
VŠ Plzeň - Tachov
21 : 9
9.10. 08:30
W11
DHC Plzeň B - DHC Plzeň A
3 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - odvety - 20. kolo - výsledky
video
online
Háje - Kobylisy II
20 : 33
video
online
Slavia - S.Vršovice
28 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
14
1
1
389 : 212
29
2
Kobylisy II
16
13
1
2
423 : 282
27
3
S.Vršovice
16
5
2
9
252 : 352
12
4
Háje
16
3
1
12
284 : 367
7
5
Astra
16
2
1
13
250 : 385
5
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
99
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
91
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Skřivanová
HC Háje
12
Eliška Skřivanová
HC Háje
9
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
24
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
12
Kamila Vyhnisová
Sokol Vršovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.