Praha
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.3. 11:00
AC087
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
12.12. 16:00
AC066
VŠ Plzeň - Praha 4
29 : 30
17.10. 10:30
AC021
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
2.liga mužů SVČ
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
26.3. 18:00
AD099
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
14.11. 13:00
AD040
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
7.11. 17:00
AD036
Most - Chomutov
21 : 24
23.10. 17:00
AD028
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 25
26.9. 17:00
AD003
Most - Náchod "B"
26 : 24
1.liga starších dorostenců
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
5.3. 13:00
AJ087
Talent Plzeň - Náchod
37 : 27
28.11. 11:00
AJ053
S.Vršovice - Dukla
19 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
28.11. 09:00
AL053
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
Český pohár mužů
17.9. 17:30
AN039
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
5.9. 18:00
AN005
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 18
2.liga žen Č
10.4. 15:00
AS103
Tachov STD - S.Vršovice
21 : 27
13.3. 14:40
AS090
1.HC Pardubice - Kobylisy B
25 : 34
13.3. 13:00
AS088
Pardubice - Most B
30 : 16
6.11. 19:00
AS044
Most B - Milevsko
26 : 23
3.10. 11:00
AS015
S.Vršovice - Most B
27 : 16
1.liga starších dorostenek
3.10. 13:00
AU015
S.Vršovice - Slavia
18 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
13.3. 16:20
AW088
Pardubice - Slavia
27 : 25
12.2. 10:30
AW062
Háje - Pardubice
11 : 23
3.10. 09:00
AW015
S.Vršovice - Slavia
35 : 29
Český pohár žen
5.9. 16:00
AY005
S.Vršovice - Pardubice
45 : 25
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:45
BA078
Praha 4 "B" - Všenory
26 : 22
30.5. 19:15
BA079
Čambavamba - Praha 4 "C"
26 : 22
22.5. 19:30
BA068
Čambavamba - L.Vršovice B
29 : 17
8.5. 20:00
BA058
S.Vršovice B - Sparta
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy II C - Radlice
26 : 17
video
online
Astra B - Praha 4
21 : 7
video
online
Astra C - Turnov
18 : 23
video
online
Háje - Mělník
24 : 17
video
online
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
18
15
1
2
392 : 228
31
2
Astra B
18
15
1
2
399 : 337
31
3
Střešovice
18
14
2
2
404 : 267
30
4
Turnov
18
12
0
6
392 : 333
24
5
Kobylisy II C
18
9
0
9
419 : 379
18
6
Astra C
18
7
1
10
346 : 338
15
7
S.Vršovice B
18
5
2
11
310 : 327
12
8
Radlice
18
6
0
12
340 : 376
12
9
Mělník
18
3
1
14
279 : 421
7
10
Praha 4
18
0
0
18
161 : 436
0
Tabulka střelců
Ludmila Žídková
Tatran Střešovice
163
Lucie Hřebíková
Astra Praha C
96
Ludmila Kopřivová
Astra Praha B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ludmila Žídková
Tatran Střešovice
26
Monika Kumherová
TJ Radlice
25
Jana Hrsinová
Sokol Kobylisy II C
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
22
Renata Strnadová
Sokol Vršovice B
20
Markéta Třísková
HC Háje
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.