Praha
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.3. 11:00
AC087
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
19.2. 15:00
AC074
Talent Plzeň B - Strakonice
34 : 30
12.12. 16:00
AC066
VŠ Plzeň - Praha 4
29 : 30
17.10. 10:30
AC021
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
2.liga mužů SVČ
30.4. 16:00
AD123
S.Vršovice - Jablonec
27 : 27
26.3. 18:00
AD099
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
14.11. 13:00
AD040
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
7.11. 17:00
AD036
Most - Chomutov
21 : 24
23.10. 17:00
AD028
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 25
1.liga starších dorostenců
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ087
Talent Plzeň - Náchod
37 : 27
19.2. 13:00
AJ074
Talent Plzeň - Strakonice
25 : 23
28.11. 11:00
AJ053
S.Vršovice - Dukla
19 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
28.11. 09:00
AL053
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
20.11. 18:00
AL045
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
Český pohár mužů
17.9. 17:30
AN039
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
2.liga žen Č
30.4. 17:45
AS116
S.Vršovice - Strakonice
29 : 23
10.4. 15:00
AS103
Tachov STD - S.Vršovice
21 : 27
13.3. 14:40
AS090
1.HC Pardubice - Kobylisy B
25 : 34
13.3. 13:00
AS088
Pardubice - Most B
30 : 16
6.11. 19:00
AS044
Most B - Milevsko
26 : 23
3.10. 11:00
AS015
S.Vršovice - Most B
27 : 16
1.liga starších dorostenek
30.4. 14:15
AU116
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
3.10. 13:00
AU015
S.Vršovice - Slavia
18 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
3.4. 10:30
AW099
Háje - Slavia
10 : 21
13.3. 16:20
AW088
Pardubice - Slavia
27 : 25
12.2. 10:30
AW062
Háje - Pardubice
11 : 23
3.10. 09:00
AW015
S.Vršovice - Slavia
35 : 29
Přebor Prahy mužů
10.6. 20:00
BA069
S.Vršovice B - Všenory
24 : 24
30.5. 20:45
BA078
Praha 4 "B" - Všenory
26 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "B" - Slavia B
31 : 16
video
online
Sorry HáK - Praha 4 "C"
21 : 23
video
online
Všenory - Sparta
23 : 23
video
online
Čambavamba - S.Vršovice B
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
0
1
526 : 348
30
2
Slavia B
16
15
0
1
460 : 321
30
3
Čambavamba
16
10
0
6
410 : 379
20
4
Všenory
16
7
2
7
398 : 384
16
5
Sparta
16
6
1
9
381 : 397
13
6
L.Vršovice B
16
6
0
10
359 : 414
12
7
Praha 4 "C"
16
5
0
11
327 : 417
10
8
S.Vršovice B
16
3
1
12
352 : 464
7
9
Sorry HáK
16
3
0
13
379 : 468
6
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
117
David Březina
HK Slavia Praha B
115
Roman Shon
SK Praha 4 C
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
20
Marcel Schovánek
Sorry HáK
18
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Aulický
HC Čambavamba Praha
22
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
20
Petr Vašíček
HK Slavia Praha B
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.