Praha
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:00
AB126
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
10.4. 16:30
AB111
N.Veselí - Litovel
25 : 24
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
19.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
27.11. 17:00
AB050
Košutka - Jičín "B"
24 : 25
24.10. 16:30
AB030
N.Veselí - Chodov
23 : 24
17.10. 13:00
AB020
Chodov - Ostrava
42 : 28
9.10. 17:00
AB017
Košutka - Chodov
34 : 27
2.liga mužů SVČ
12.2. 12:30
AD069
Náchod "B" - Most
24 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 14:30
AG111
N.Veselí - Dukla
28 : 29
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
11.12. 15:00
AG065
Náchod - Karviná
27 : 34
24.10. 14:30
AG030
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 13:00
AJ115
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
21.11. 13:00
AJ043
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 15:00
AL126
TJ košutka - D.Králové
28 : 32
19.2. 15:00
AL075
D.Králové - Vršovice B
38 : 17
27.11. 15:00
AL050
TJ košutka - Úvaly
21 : 34
9.10. 15:00
AL017
TJ košutka - Vršovice B
24 : 28
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
1.liga žen
14.5. 15:00
AR130
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
8.5. 11:30
AR123
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 21
1.5. 15:00
AR120
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
17.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
17 : 23
20.3. 15:30
AR092
Kobylisy - Otrokovice
19 : 27
12.3. 14:30
AR086
Astra - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "B" - Slavia B
31 : 16
video
online
Sorry HáK - Praha 4 "C"
21 : 23
video
online
Všenory - Sparta
23 : 23
video
online
Čambavamba - S.Vršovice B
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
15
0
1
526 : 348
30
2
Slavia B
16
15
0
1
460 : 321
30
3
Čambavamba
16
10
0
6
410 : 379
20
4
Všenory
16
7
2
7
398 : 384
16
5
Sparta
16
6
1
9
381 : 397
13
6
L.Vršovice B
16
6
0
10
359 : 414
12
7
Praha 4 "C"
16
5
0
11
327 : 417
10
8
S.Vršovice B
16
3
1
12
352 : 464
7
9
Sorry HáK
16
3
0
13
379 : 468
6
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
117
David Březina
HK Slavia Praha B
115
Roman Shon
SK Praha 4 C
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
20
Marcel Schovánek
Sorry HáK
18
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Aulický
HC Čambavamba Praha
22
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
20
Petr Vašíček
HK Slavia Praha B
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.